PULSAR LPULS230 Villogó lámpa Xenon villanócsöves
- Villogó elektronikával szerelt figyelmeztető lámpa.
- Xenon villanócsöves.
- Éles fényű, nappal is jól látható villogás.
- Vízszintes és függőleges felületre is szerelhető.
- Sorkapcsos csatlakozás.
- Műanyag, narancssárga búra.
- Fekete készülékház.
- Tápfeszültség: 230VAC.
- Áramfelvétel: 25mA.
- Méretei: 105 mm x 125 mm x 89 mm.