 Szinuszos inverter, SWD-600/24
Távvezérlő adatkijelzővel, csatlakoztatható
Galvanikusan leválasztva
USB tápkimenet
600 W tartós teljesítmény
Bemenet 24 V/DC
Kimenet230 V/AC
Jel kimeneti forma Szinusz
Jellemzők:
Bekapcsolható készenléti funkció ? A bemenet polaritás felcserélés és túlfeszültség ellen védett ? A kimenet rövidzár és túlterhelés ellen védett ? Lekapcsolás túlmelegedés esetén ? Beállítható dinamikus mélykisülés elleni védelem (18 - 23 V) ? USB kimenet 5 V/DC 500 mA ? Adott esetben távvezérlés csatlakoztatható ? Mélykisülés beállítás és adatfeldolgozás opcionális kijelző távvezérlők segítségével (bemeneti-/kimeneti feszültség, kimeneti teljesítmény, ki/be üzem, dátummal és pontos idővel, tárolható tetszés szerinti SD kártyán) végezhető.
Műszaki adatok:
Bemenetek: csavaros csipeszek ? Bemeneti feszültség: 24 V/DC ? Bemeneti áram (max. ): 31 A ? Csúcsteljesítmény: 1200 W ? Gyártói szám: SWD-600/24 ? Hatékonyság névleges terhelésnél: 90 % ? Hűtés: Ventilátor ? Inverter jellemzők: Távirányítható ? Inverter típus: Inverter ? Kimenet (tápegység): Védőérintkezős dugalj ? Kimenetek (áram): Védőirintkezős dugalj ? Kimeneti feszültség: 230 V/AC ? Kimeneti frekvencia: 50 Hz ? Készenléti áramfelvét: 0. 5 VA ? Méret, hossz: 277 mm ? Méret, magasság: 88 mm ? Méret, szélesség: 234 mm ? Súly: 2. 9 kg ? Teljesítmény: 600 W ? Teljesítményfelvét: 5 VA ? Távirányító: Igen (opcionális)