RIWALL REPW 120 SET Magasnyomású mosó REPW120SET? Teljesítményfelvétel 1500 watt
Hőmérséklet max. 40 °C
Üzemi nyomás 120 bar
Hálózati feszültség 230 V / 50 Hz